Satelitný telefón Thuraya XT-PRO satelite phone
Thuraya XT-PRO vrátane príslušenstva (iba satelitný)

Satelitný telefón Thuraya XT-PRO je outdorový IP55/IK05 robustný moderný iba satelitný mod telefón s SOS tlačidlom a spevneným veľkým farebným Gorilla displayom, podporujúci GmPRSR, GPS, Glonass, BeiDou.

Výrobca:
Thuraya
Obj. číslo:
AC2826500
1 396,68 € 1 163,90 €
-+

Satelitný telefón Thuraya XT-PRO satelite phone
Thuraya XT-PRO vrátane príslušenstva (iba satelitný)

Hmotnosť0,212 kg

Satelitný telefón Thuraya XT-PRO je outdorový IP55/IK05 robustný moderný iba satelitný mod telefón s SOS tlačidlom a spevneným veľkým farebným Gorilla displayom, podporujúci GmPRSR, GPS, Glonass, BeiDou.

Dodávané vrátane batérie, USB káblu, univerzálnej cestovnej nabíjačky, CD-ROM s obslužným software, slúchadiel, manuál a quickstart guide. GmPRS d/u 60/15kbps. Fax a datové prenosy 9.6kbps

- IP55/IK05 rated with Gorilla glass
- GPS/BeiDou/Glonass
- Biggest display on a satellite phone (2.4 inch)
- SOS button
- Longest talk time (9 hours talk, 100 hours standby)
- Speakerphone
- Standard micro USB charger
- Standard 3.5mm earphone jack
- Car charger in the box (cigarette lighter adaptor)
- Accessory catalogue & Warranty Card

Satelitný telefón Thuraya XT-PRO

Satelitný telefón Thuraya XT-Pro je určený pre profesionálnych užívateľov v rôznych odvetviach hospodárstva, vrátane vládnych organizácií, energetiky, médií a mimovládnych organizácií. Thuraya XT-Pro je vybavený vstavanou GPS, Beidou a Glonass čo zaisťuje veľmi presnú navigáciu a zvýšenú bezpečnosť kdekoľvek vo svete. Telefón umožňuje čas hovoru až 9 hodín, čím sa Thuraya zaraďuje medzi špičkové satelitné telefóny s najdlhšou dobou hovoru. Satelitný telefón Thuraya je odolný voči striekajúcej vode, prachu a nárazom. Dodávaný je s displejom Gorilla Glass zabraňujúcim oslneniu.

Satelitný telefón Thuraya XT-Pro je vybavený špeciálnym SOS tlačidlom a pokročilými navigačnými a sledovacími funkciami pre zvýšenie bezpečnosti. XT-Pro môžu byť použité v rámci siete Thuraya, ktorá pokrýva dve tretiny zemegule, vrátane viac ako 160 krajín sveta. Telefón je možné použiť buď s Thuraya predplatenou či tarifnou SIM kartou.

Charakteristické vlastnosti:
• Globálny satelitný navigačný systém umožňuje výber medzi GPS, GLONASS a BeiDou.
• Doba hovoru až 9 hodín, pohotovostný čas až 100 hodín.
• Odolné sklo displeja Gorilla zabraňujúce oslneniu.
• Vyhradené SOS tlačidlo.
• Kompaktná a robustná konštrukcia.


Pozrite si produktové video:

Modifikované: 23. 12. 2016

Satellite phone Thuraya XT-PRO

Thuraya XT-Pro is targeted at professional users across a range of market sectors including government, energy, media and NGOs. The Thuraya XT-Pro features built-in GPS, BeiDou and Glonass for high accuracy navigation and added security in every region. The phone offers a talk-time of up to 9 hours, which Thuraya claims is the longest on any satellite phone. It is jet-water, dust and shock resistant and comes with a Gorilla Glass display with glare resistance.

The Thuraya XT-Pro also has a dedicated SOS button with advanced navigation and tracking features for added safety. The XT-Pro can be used across the Thuraya network covering two-thirds of the globe, including more than 160 countries. The phone can be used either with a Thuraya prepaid or postpaid SIM card.

Key Features:
• Global Navigation Satellite System: Choose between GPS, BeiDou and Glonass.
• Talk-time up to 9 hours and standby time up to 100 hours.
• Glare resistant Gorilla glass display.
• Dedicated SOS button.
• Compact and rugged design


Watch the product video:


Modified: 23. 12. 2016

Súvisiace produkty