AVAYA/RADVISION - multiplatformová videkonferencia

AVAYA v júni roku 2012 vykonala akvizíciu spoločnosti RADVISION, svetového leadra v oblasti multimedalnej vizuálnej komunikácie a videokonferencií. Portfólio predstavuje unifikované hardwareové a softwareové riešenia pre komplexné zabezpečenie multiplatformových a multiprotokolárnych riešení. Od svojho vzniku v roku 1992 je RADVISION inovátorom poskytujúcim produkty a technológie pre unifikovanú vizuálnu komunikáciu prostredníctvom IP a sietí nových generácií.

AVAYA/RADVISION je leadrom v oblasti unifikovanej komunikácie. Portfólio zahrňa kompletné videkonferenčné riešenia pre zabezpečenie Vašich video a audio komunikačných potrieb, vrátane infraštruktúrnych MCU, telepresence, desktop a mobilných konferenčných riešení s možnosťou použitia rôznych klientov, vrátane počítačov PC/Mac , mobilných zariadení iPhone/iPad/Android a možnej integrácie s pobočkovými ústredňami.

Produktová rada SCOPIA poskytuje komplexné a výkonné vizuálne komunikačné riešenia umožňujúce rozšírenú hlasovú, datovú a vizuálnu komunikáciu. Ponúka infraštruktúru, mutipoint riešenia, koncové body pre sály/miestnosti alebo užívatelov, komplexný manažment systémov, scheduling/plánovanie konferencií, adresárové služby a integráciu s Microsoft, prípadne s iným prostredím. Je komlexnou kombináciou hardware a software produktov založených na štandardoch, podporuje najvyššie HD rezolúcie dostupné v súčasnom videokonferenčnom svete. Poskytuje interoprabilitu a interkonektivitu so systémami iných výrobcov vrátane telepresence, sálových a desktop videkonferencií, telefónnych a mobilných spojení. Umožňuje vytvorenie komplexného vizuálneho sveta integrujúceho video, hlas, data do jdeiného riešenia, nezávislého od komunikačnej siete, vrátane IP, SIP, 3G, H.323, ISDN alebo IMS.

Séria SCOPIA ponúka najmä infraštruktúrne MCU (multiconference unit) riešenia multipoint videokonferenciu, konektivitu, manažment, firewall traversal, ISDN. Jedinečným je aj Microsoft Lync konektor umožňujúci integráciu tradičného videokonferenčného sveta so svetom Lync.

SCOPIA DESKTOP je unikátne softwareové riešenie spolupracujúce s AVAYA/RADVISON hardware, pozostávajúce zo serverovskej a klientskej časti. Počet klientov štandardnej verzie je virtuálne licenčne nelimitovaný, aktívny počet účastníkov závisí od typu MCU. Existujú viaceré varianty SCOPIA Desktopu pre jednotlivé platformy, pre rady 6000 existujú užívatelsky licencované verzie PRO umožňujúce viaceré rozšírené funkcie vrátane presence statusu, P2P, alebo H.264 unikátnej SVC kompresie.

SCOPIA XT predstavujú najednoduchšiu možnosť vstupu do sveta vizuálnej komunikácie, pretože v základnom prevedení sú to H.323 HD systémy s PTZ 720p 30/60fps kamerami a multimikrofónmi s možnosťou rozšírenia o MCU (multiconference unit) a jedinečného softwareového riešenia Scopia Desktop XT. Pri SMB verziách existuje aj možnosťpridania integrovanej MCU pre zabezpečenie multipoint.

SCOPIA CONTROL a SCOPIA MOBILE je jedinečné riešenie umožňujúce ovládanie videokonferencie z Apple iPad prípadne iPhone.

VC240/Executive sú koncové videokonferenčné systémy obsahujúce všetko potrebné pre okamžité bezbolestné a rýchle užívateĺské nasadenie , vrátane 23.6" widescreen monitoru a kamery.

Katalóg videokonferenčných produktov AVAYA/RADVISION v angličtine si môžte stiahnuť v malom grafickom rozlíšení kliknuttím na tab Prílohy.

Bližšie informácie radi poskytneme osobne, prípadne na domovských stránkach výrobcu Avaya

Pozrite si video Scopia Mobile:Pozrite si video Scopia XT5000:Pozrite si video Scopia Desktop tipy:Alebo ešte lepšie - vyskúšajte videokonferenciu s nami - Videoconference

Modifikované: 20. 1. 2017

AVAYA/RADVISION - multiplatfrom videoconference platform

Avaya Scopia® Desktop and Mobile Applications
Face-to-Face Collaboration in Your Mobile World and on Your Desktop
• Rich User Experience
• Simplicity Fuels Usage
• Affordability—What Everyone Needs

Avaya Scopia® Video Conferencing Infrastructure
Advanced Solutions for Now and into the Future
• Unmatched Density and Scale
• Video Conferencing and UC Interoperability
• Unified Central Management

Avaya Scopia® XT Video Conferencing
The Latest in HD Video Collaboration Room Systems and Capabilities
• Invest in the Most Powerful Video Technology
• Study the Cost Effectiveness
• Keep it Simple

To get more info you might check site Avaya

Watch video Scopia Mobile:Watch video Scopia XT5000:Watch video Scopia Desktop Tips:Try Videoconference with us.

Modified: 20. 1. 2017

Prílohy na stiahnutie

Katalóg
Avaya_Radvision_Product_Catalogue.pdf