Výpredaj Satelitný terminál Iridium Pilot Maritime satellite terminal w/50m cable
Iridium Pilot Maritime Bundle s 50m káblom

Iridium Pilot. Vysokorýchlostné komunikačné zariadenie pre súčasné hlasové a datové spojenie. Používa službu OpenPort a špeciálnu SIM a podľa typu programu, podporuje 1-3 nezávislé telefónne čísla a data v rozsahu 9.6 - až 134 Kbps, PEP, firewall.

Výrobca:
Iridium
Obj. číslo:
AC2724850
-+

Satelitný terminál Iridium Pilot Maritime satellite terminal w/50m cable
Iridium Pilot Maritime Bundle s 50m káblom

Hmotnosť12,350 kg

Iridium Pilot. Vysokorýchlostné komunikačné zariadenie pre súčasné hlasové a datové spojenie. Používa službu OpenPort a špeciálnu SIM a podľa typu programu, podporuje 1-3 nezávislé telefónne čísla a data v rozsahu 9.6 - až 134 Kbps, PEP, firewall.

Maritime balenie obsahuje:
- ADE osemsmerová kopulovitá anténa, podstavec, 50m bucaneer kábel
- BDE komunikačný modul (router) s 3xRJ11 a 1xRJ45 Ethernet
- 230 VAC Euro zdroj napätia a kábel
- Captain a Crew telefóny
- Užívateľská a inštalačná príručka, CDROM

Iridium Pilot : Satelitný Broadband

Iridium Pilot : Satelitný Broadband

Iridium Pilot je ďalšou generáciou po úspešnom produkte OpenPort pre zabezpečenie pozemnej a námornej satelitnej komunikácie, poskytujúci hlasové služby a satelitný datový broadband. Bol navrhnutý aby poskytoval najlepšiu kvalitu za najprijatelnejšiu cenu. Pracuje v globálnej celosvetovej sieti Iridium na službe OpenPort.

Iridium Pilot má zabudovanú Performance Enhancement Proxy (PEP) pre dosiahnutie vysokej datovej priepustnosti a poskytuje užívatelskú kontrolu množstva prenesených dat. Obsahuje alerty pre upgrade nového firmware a utility pre diagnostiku ziskovosti antény.

Pozostáva z externej antény ADE a routra BDA.

ADE anténa bola navrhnutá tak aby vydržala náročné poveternostné podmienky aj na mori, vrátane postriekania slanou vodou a soľou a teplotné extrémy.

Podľa typu programu poskytuje tri nezávislé RJ11 telefónne linky pre pripojenie k analógovým telefónom alebo pobočkovým ústredniam. Poskytuje broadband datovú rýchlosť do 134 Kbps a firewall.

Predáva sa v kompletoch / bundle s rozlíšením Maritime (námorné)a LandStation (pozemné)- my doporučujeme Martime aj pre pozemné použitie.

Pozrite si produktové video:


Modifikované: 5. 1. 2017

Iridium Pilot : Satellite Broadband

Iridium Pilot: Satellite Broadband

Iridium Pilot is the next generation of maritime and landline broadband voice and data communications, engineered for durability and reliability, Iridium Pilot provides exceptional performance. Powered by the Iridium OpenPort service and backed by an industry leading five-year* limited warranty, Iridium Pilot is the ultimate communications solution wherever you may sail.

Iridium Pilot utilises the Iridium satellite network.

Iridium Pilot has been designed to provide the best quality product at the best possible value. Operating on the Iridium OpenPort service, it maintains all the benefits of its predecessor but with additional features and functionality.

Iridium Pilot has a Performance Enhancement Proxy (PEP) to provide enhanced protocol for improved data throughput as well as an integrated firewall to help restrict outbound data traffic to keep usage under control.

Iridium Pilot has a built-in firmware notification system, which will alert users when a new version of firmware becomes available. The antenna performance utility provides real-time antenna usage metrics to assist in troubleshooting performance issues.

The Iridium Pilot ADE design has been tested to withstand harsh marine environments, including:-

Salt spray
Water jet
Temperature extremes

KEY FEATURES
Fully global operation
Durable
Solid-state design, no moving parts
Reliable
Maintains connectivity in rough seas
Broadband (bidirectional data speeds up to 134Kbps)
Three independent voice lines

USA Global Service Program (includes 5-year limited warranty*)
* One-year limited warranty on accessories

Watch the product video:

Modified: 5. 1. 2017

Prílohy na stiahnutie

Rýchly Štart
Iridium_Pilot_QuickStartGuide.pdf
Inštalačný Manuál
Iridium_Pilot_InstallationManual.pdf
Užívateľský Manuál
Iriduim_Pilot_UserManual.pdf
Brožúra
Iridium_Pilot_Brochure.pdf