Výpredaj Satelitný telefón Thuraya SO-2510 satellite phone
Thuraya SO-2510 vrátane príslušenstva (iba satelitný)

Satelitný telefón Thuraya SO-2510 supplied with: - battery - USB cable - charging unit - instruction manual - quick start guide - CD ROM

Výrobca:
Thuraya
Obj. číslo:
AC2565300
514,32 € 428,60 €
-+

Satelitný telefón Thuraya SO-2510 satellite phone
Thuraya SO-2510 vrátane príslušenstva (iba satelitný)

Hmotnosť0,132 kg

Satelitný telefón Thuraya SO-2510 supplied with: - battery - USB cable - charging unit - instruction manual - quick start guide - CD ROM

Dodávané vrátane batérie, USB káblu, nabíjačky, CD-ROM s obslužným software, manuál a quickstart guide.

Satelitný telefón Thuraya SO-2510

Satelitný telefón Thuraya SO-2510 je v súčasnosti najmenším satelitným telefónom na svete. Váži len 130 gramov, je vybavený farebným displejom s vysokým rozlíšením. Telefón používa výhradne SIM karty Thuraya a neumožňuje použitie GSM siete. Navyše telefón ponúka možnosť GPRS pripojenia. Satelitný signál pokrýva celú Európu a väčšinu Afriky a Ázie.

Najmenší.
nikdy nebolo ľahšie nosiť so sebou satelitný telefón. Thuraya SO-2510 je v súčasnosti najmenší a najľahší satelitný telefón na svete. Váži iba neuveriteľných 130g s rozmermi 118 x 53 x 18.8 mm. Prístroj je navrhovaný tak, aby bol jednoducho a ľahko ovládateľný

Viac kompaktný, viac štýlový design.
Thuraya SO-2510 svojou uhladenosťou, štýlovosťou, vkusom a pohodlím je vzdialený od tradičných robustných satelitných telefónov. Je vyhotovený tak, aby vyhovoval súčasným požiadavkám používateľov. Navyše malý satelitný telefón svojou konštrukciou znesie nevľúdne vonkajšie prostredie ako aj hrubšie zaobchádzanie. Prenosný telefón ponúka priateľskú obsluhu, má veľkú výkonnosť, množstvo funkcií ako aj jednoduché navigačné schopnosti. Je dodávaný na rozmanitý zákaznícky segment naprieč svetom, od cestujúceho obchodníka, cez reportéra až po pracovníka na tankéroch prepravujúcich naftu.

Bez obmedzenia.
Thuraya SO-2510 ponúka satelitné služby v prístroji, ktorého veľkosť korešponduje s veľkosťou mobilného telefónu. Jeho design Vám umožní využívať satelitné služby i v oblastiach, kde je nemožný akýkoľvek iný typ komunikácie. S novým satelitným telefónom Thuraya SO-2510 môžete spokojne používať satelitné telekomunikačné služby neprerušovane, bezhranične, s neprerušovaným pokrytím satelitným signálom u viac než 110 národov Európy, väčšiny Afriky, Stredného Východu, centrálnej a južnej Ázie.

Služba GPS.
Vďaka zabudovaného modulu GPS máte možnosť zobraziť si Vašu aktuálnu pozíciu a poslať ju napríklad ako SMS. Telefón ponúka i správu Waipointov. Má zabudovaný aj jednoduchý kompas.

Široká ponuka služieb.
Elegantný farebný displej s vysokým rozlíšením dáva možnosť využívať celý rad služieb ako sú: hlas, dáta (Circuit Switched - prepínanie obvodov), fax, SMS (Short Message Service) správy a dokonca aj GPRS.

Ďalšie prednosti

rozšírená pamäť
polyfónne vyzváňanie
ponuka viac ako 10 jazykových verzií


Parametre satelitného telefónu Thuraya SO-2510:

Systém
Satelitný, rozšírený o GPS služby

Pamäťová karta
Do 32 MB

Rozmery
118 x 53 x 19 mm (v x š x h)

Hmotnosť
130 g

Displej
262000 farieb
rozlíšenie 128 x 128 pixelov (1,5 inch)

Ľahké navigačné menu (Icon Desktop)
SMS (Short Message Service)
polyfónne zvonenia

Prepojenie
USB (1.1)

GPRS (General Packet Radio Services)
downstream: do 60 kbps*
upstream: do 15 kbps*
fax a dáta 9.6kbps (prepínanie okruhov)

Softvér
Operačný systém VXWORKS

Jazyky
Podpora viac než 10 jazykov

Batéria
Typu Li-Ion
čas hovoru do 2,4 hod. **
čas pohotovosti do 40 hod. **

Obsah, základné balenie:
telefón, USB kábel, napájací AC adaptér, slúchadla, batéria, manuál


* Závisí od konfigurácii siete operátora a rádiového prístupu

**Závisí od používania telefónu.

Modifikované: 23. 12. 2016

Satellite phone Thuraya SO-2510

Modified: 23. 12. 2016

Súvisiace produkty