Oblasť rádiová komunikácia (rádiostanice, vysielačky, paging, mikrovlnné širokopásmové broadband datové spoje a iné)

Aj v dnešnej dobe je dôležitá rádiová komunikácia, ktorá nie je závislá na lokálnych alebo národných telekomunikačných operátoroch, ču už mobilných/cellulárnych GSM alebo pevných. Vedeli ste že súčasné moblné siete sú založené na starších osvedčených technológiách prevzatých z rádiostaníc alebo pagingu? Dnešný trend rádiových sietí sa definitívne presunul z analógovej ku digitálnej technológii.

Portfólio produktov a riešení WRX Slovakia v oblasti pozemnej terestrialnej rádiovej komunikácie je zamerané na kategórie
• Private Radio - rádiostanice a rádiové analógové alebo digitálne siete spoločností MOTOROLA SOLUTIONS a TAIT COMMUNICATIONS.
• Fixed Wireless - broadband fixed wireless zariadenia spoločnosti Motorola.
• Paging - zvolávacie jednosmerné simplex systémy - prijímače - pagere a infraštruktúra


MOTOROLA

• Private radio - MOTOROLA SOLUTIONS digitálne rádiové siete, rádiostanice MOTOTRBO pre digitálne a/alebo analógové siete
• Fixed Wireless - MOTOROLA SOLUTIONS CANOPY broadband

MOTOROLA SOLUTIONS - je osvedčeným výrobcom rádiostaníc. V ponuke nájdete konvenčné MOTOTRBO DMR Tier 2, trunkové, PMR, TETRA rádiostanice, ale aj rádiové prevádzače / repeatere, ako aj plne digitálne celoplošné digitálne rádiové siete TETRA.

Motorola CANOPY™. Ak ste provider, škola, rozsiahla spoločnosť a chcete rádiovo poskytovať služby svojim zákazníkom, partnerom (Point-to-MultiPoint) alebo ste organizácia, ktorá potrebuje riešiť prepojenie budov (Point-to-Point), alebo jednoducho potrebujete vyriešiť "LastMile".


TAIT

• Private radio - analógové konvenčné rádiové siete, digitálne siete DMR Tier 2 a 3, P25, rádiové moduly, telemetrické zariadenia, analógové a digitálne rádiostanice

Spoločnosť TAIT COMMUNICATIONS - je novozélandská spoločnosť, ktorá sa zaoberá výhradne výrobou a predajom rádiových pozemných zariadení, či už digitálnych alebo analógových. Jedná sa o rádiové siete a koncové zariadenia. V ponuke nájdete aj Intrisically Save/ ATEX rádiostanice vhodné do potencionálne výbušného prostredia, alebo dátové stanice a moduly.


PAGING
V našej ponuke naďalej nájdete pagingové produkty od pôvodného výrobcu CommtechWireless, firma bola už viackrát akvizovaná, pre prehľadnosť ju stále vedieme pod pôvodným názvom.

Modifikované: 4. 2. 2017

Radio Communication Area (two-way radios, walkie-talkie, paging, microwave data broadband and more)

Modified: 4. 2. 2017