Prenosné a vozidlové rádiostanice Motorola MotoTRBO a infraštruktúra.
Objavte, čo užitočné dokáže urobiť MOTOTRBO pre celý váš podnik.Obojsmerná rádiová technológia je vhodná pre firmy po celom svete, spája ľudí všade tam, kde potrebujeme zrozumiteľné, rýchle a spoľahlivé komunikácie. MOTOTRBO poskytuje portfólio analógových a digitálnych obojsmerných vysielačiek, ktoré umožňujú ako hlasovú tak aj dátovú komunikáciu. Spája v sebe najlepšiu funkčnosť obojsmerného rádiového prenosu s najnovšou digitálnou technológiou zaisťujúcu okamžitú komunikáciu, jednoduché rozhodovanie a bezproblémovú koordináciu.

MOTOTRBO prináša všetky výhody PTT komunikácie na vytváranie neuveriteľne mocného nástroja, ktorý dáva produktivitu, účinnosť a bezpečnosť jazdy na úplne novú, vyššiu úroveň.

MOTOTRBO je skutočne nová generácia podnikových komunikácií.

Počuť a byť počutý v hlučnom prostredí,
zaisťuje MOTOTRBO s vynikajúcou kvalitou zvuku, s priam krištáľovo čistou komunikáciu. Inteligentná audio funkcia automaticky nastavuje hlasitosť rádia vyššie a nižšie v reakcii na hladinu hluku na pracovisku. MOTOTRBO potlačuje šum pozadia, a tak máte istotu jasnej komunikácie so správnou hlasitosťou.

Máte na dosah vašich zamestnancov nech sú kdekoľvek
a hovory sú čisté aj na väčšom rozsahu. MOTOTRBO digitálny hlasový prenos poskytuje hlasovú integritu a jasnosť aj na okrajoch pokrytia signálom. A vďaka digitálnej DMR TDMA technológii MOTOTRBO poskytujú dvojnásobnú kapacitu volaní analógových rádií, takže ďalší pracovníci môžu používať hlas a dáta, bez obáv o súkromie alebo rušenie.

Udržíte si komunikáciu čo najdlhšie,
pretože MOTOTRBO rádia spotrebúvajú oveľa menej energie v digitálnom režime ako analógové, a tak na jedno nabitie batérie podstatne dlhšie vydržia.

Vyberte si to správne riešenie pre správnych užívateľov,
či už chcete používať ultra ľahké prenosné počítače alebo mimoriadne odolné mobilné telefóny, integrované BluetoothR, alebo špičkové dátové aplikácie, MOTOTRBO má tie správne zariadenia a systémy, aby ste nasadili vašu pracovnú silu podľa súčasných potrieb, a uskutočnili tak rozvoj a ďalší rast vášho podniku.

Prechod z analógového prenosu na digitálny
je ľahký, nakoľko migráciu môžete uskutočňovať svojím vlastným tempom, v tom istom čase v jednej hovorovej skupine, alebo v oddelení. MOTOTRBO rádia môžu pracovať v analógovom a aj v digitálnom režime, takže môžete použiť ich vo vašom existujúcom analógovom systéme a prejsť na digitálne vysielanie, keď ste pripravení - to všetko hladko počas prevádzky.

Získajte progresívne schopnosti
a pre podnikanie dôležité funkcie. MOTOTRBO poskytuje inovatívne funkcie, ako je napríklad prerušenie vysielania, ktoré umožňuje uprednostniť komunikáciu vo chvíli, keď je to potrebné. Man Down a Lone Worker aplikácie umožňujú volanie o pomoc, keď personál nie je toho schopný. Využitím GPS v reálnom čase monitoruje sledovanie polohy vozidiel, aktivitu a prípadne aj samotného používateľa.

Dosiahnuť maximálny efekt využitím expertných aplikácií
a tak zefektívniť prácu MOTOTRBO umožňuje možnosť denného podnikania s odborným programom Application Developer, ktorý vám pomôže prispôsobiť vaše komunikačné riešenie pre potreby vášho prostredia a pracovných síl. Riešenia siahajú od textových správ k monitorovaniu personálu prostredníctvom GPS a k manažovaniu pracovných príkazov. Aplikácie, ako sú tieto, uľahčujú plnenie viacerých úloh na jednom zariadení.

Podržať spojenie vtedy, keď podmienky sú najtvrdšie
dokáže dlho MOTOTRBO. Jeho robustné, vodotesné a vnútorne bezpečné rádia vyhovujú prísnemu Accelerated Life Testing (ALT) programu, ktorý simuluje až
5 rokov používania v teréne. Inžinieri MOTOTRBO navrhujú produkty schopné prežiť drsné podmienky každodenného podnikania.


Prenosné a mobilné vozidlové obojsmerné rádiostanice portfólia MOTOTRBO vám ponúkajú široký výber zariadení, od len jednoduchých hlasových po modely s bohatými funkciami hlasového a dátového rádia. Všetky bezproblémovo spolupracujú a poskytujú pokročilé funkcie, posilňujúce prvky bezpečnosti, produktivity a efektivity. S výnimočnou kvalitou hlasu a vynikajúcu použiteľnosťou produkty MOTOTRBO sa starajú o stálu konektivitu vašich pracovníkov.


PRENOSNÉ ( RUČNÉ ) RÁDIOSTANICE


Portable Portfolio

SL4000e SERIES
elegantná a šikovná rádiostanica určená pre obchodných vedúcich pracovníkov, vyžadujúcich úplný prehľad. Umožňuje okamžité pripojenie a správu pracovníkov, pričom je neuveriteľne tenká, ľahko prenosná, s najvyšším stupňom diskrétnej komunikácie. Všestranná a výkonná SL4000e je nabitá funkciami, ktoré pomôžu pri priamych obchodoch. Integrovaná Wi-FiR a Bluetooth 4.0 s používateľským rozhraním určeným pre najnovšie aplikácie pre správu pracovných síl, séria SL4000e má všetko, čo je potrebné k zvýšeniu bezpečnosti a produktivity.

DP3441e
malá, robustná a vodotesná rádiostanica s vysokým výkonom. Neuveriteľne kompaktná a mimoriadne robustná MOTOTRBO DP3441e je ideálnym riešením pre profesionálov na cestách. Pohodlne sa vojde do ruky, bez problémov integruje hlasové a dátové služby a je nabitá všetkými výhodami najmodernejšej digitálnej technológie - vysoká kvalita zvuku, úžasná čistota hovoru, vynikajúce pokrytie, dlhá životnosť batérie a navyše všetko zabalené v robustnom a vodotesnom krytí IP68.

DP4000 Ex SERIES ATEX
špecializované rádiostanice pre potencionálne výbušné prostredia. DP4401 Ex a DP4801 Ex sú ATEX a IEC Ex certifikované pre použitie v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu. Majú komplexnú sadu funkcií. Pre jednoduchú identifikáciu sú zafarbené na modro. Tieto rádiostanice majú k dispozícii vyhradené portfólio ATEX certifikovaného príslušenstva.

DP4000e SERIES
účinná a prepracovaná rádiostanica je určené pre profesionálov, ktorí odmietajú robiť kompromisy. Keď potrebujete kompletnú konektivitu, dáva vám ju séria DP4000e. Ponúka kompletnú sadu funkcií a bohaté funkcie v jednom výkonnom zariadení, vrátane vynikajúcej kvality zvuku, dlhej životnosti batérie, plne farebný displej, vstavaný Bluetooth 4.0, integrované Wi-Fi, GPS / GLONASS a textové správy. Verzia TIA4950 s certifikáciou je k dispozícii aj pre použitie v nebezpečných prostrediach triedy 1.

DP2000e SERIES
je škálovateľná prenosná rádiostanica určená pre zaneprázdnených pracovníkov, ktorí potrebujú komunikovať. DP2000 Series ponúka sadu funkcií zameranú na maximálnu efektivitu na pracovisku. Vylepšená kvalita zvuku, pôsobivá životnosť batérie, dlhší dosah, inteligentné audio a hlasové oznámenia umožňujú ľahkú a efektívnu komunikácia v náročných prostrediach. S analógovými a digitálnymi schopnosťami a schopnosťou rozšíriť funkcie s jednoduchým upgradom softvéru, môžete prejsť na digitálne vysielanie vtedy, keď ste pripravení. Verzia TIA4950 s certifikáciou je k dispozícii aj pre použitie v nebezpečných prostrediach triedy 1.

SL1600
táto tenká, ľahká rádiostanica poskytuje ultra prenositeľnosť pre používateľa, ktorý potrebuje jednoduché pripojenie a slobodu objavovania. Pokročilá technológia prináša vysoký výkon s intuitívnym ovládaním, Active View displej a kombinuje robustnosť a jednoduchosť s dlhou životnosťou batérie. Univerzálny rad možností umožní vám zostať v spojení a sústrediť sa na to, čo práve robíte.

DP1400
rádiostanica s jednoduchou hlasovou komunikáciou určená pre každodenné používanie pre tých, ktorí chcú zostať v spojení efektívne a za rozumnú cenu. Pripojte svoj pracovný tím a vykonajte prechod na digitálne zariadenia tak, ako vaša firma rastie. DP1400 obojsmerná analógovo / digitálna rádiostanica poskytuje veľkolepú hlasovú komunikáciu okamžite, alebo je možné kúpiť len analógový model a integrovať ho do vášho existujúceho systému a upgradom softvéru prejsť na digitálne vysielanie, keď ste pripravení. Má vynikajúcu kvalitu zvuku, vynikajúce pokrytie a dlhú životnosť batérie.


VOZIDLOVÉ ( STACIONÁRNE ) RÁDIOSTANICE


Mobile Portfolio

DM4000e SERIES
účinná a prepracovaná rádiostanica určená pre profesionálov ktorí odmietajú kompromis. DM4000e Series ponúka kompletnú sadu funkcií a bohaté funkcie v jednom výkonnom zariadení. Poskytuje vynikajúci dosah, vynikajúcu kvalitu zvuku, voliteľne plne farebný displej, integrovaný Bluetooth 4.0 a Wi-Fi, GPS / GLONASS, textové správy a odborné aplikácie "šité" na mieru pre vaše podnikanie.

DM2600
cenovo dostupná hlasová komunikácia pre zaneprázdnených profesionálov, ktorí potrebujú lepšiu konektivitu. Sila digitálnej komunikácie spočíva vo veľkom dosahu. Mobilnú vozidlovú rádiostanicu DM2600 charakterizujú integrované funkcie hlasových systémov, dvojnásobok kapacity a čistejšia hlasová komunikácia. S inteligentným Audio vodiči nepotrebujú nastaviť hlasitosť rádia, aby sa zabránilo strate hovoru, rádiostanica DM2600 sa monitorovaním hluku pozadia sama automaticky prispôsobí.

DM1000 SERIES
rádiostanice s jednoduchou hlasovou komunikáciou určená pre každodenné používanie používateľa, ktorý chce zostať v nepretržitom kontakte s vodičmi.
DM1400 a DM1600 mobilné vozidlové rádiostanice sú ideálne pre udržanie spoľahlivého a efektívneho prepojenia so svojimi ľuďmi tak, že môžu komunikovať, prevádzať koordináciu a spolupracovať. Ponúkajú všetky výhody digitálneho spojenia plus funkcie životne dôležité pre podnikanie, ako je prerušenie vysielania (iba dekódovanie) s uprednostňovaním kritickej komunikácie.


INFRAŠTRUKTÚRASLR 5500 REPEATER
nová generácia MOTOTRBO DMR repeatera (prevádzača) SLR5500 ponúka vysoký výkon a vysokú efektivitu, 50 W výstup zaisťuje nepretržitú prevádzku a s veľkou citlivosťou poskytuje optimálne pokrytie. S vysokou spoľahlivosťou a nízkou spotrebou energie, znižuje náklady na prevádzku. Tenká 1U modulárna konštrukcia repeatera (prevádzača) umožňuje jednoduchú inštaláciu alebo obsluhu a dynamický mixed mode automaticky prepína medzi digitálnou a analógovou prevádzkou.

SLR8000 REPEATER
Rozšírenie pokrytia a kapacity s 100 W výstupom pre nepretržitú prevádzku poľahky zaistí SLR8000 základňová stanica / repeater (prevádzač). Je vbudovaná do platformy tenkej konštrukcie budúcej generácie. Tento repeater (prevádzač) má vysokú citlivosť zaisťujúcu výnimočné pokrytie, podporuje analógovú i digitálnu prevádzku a jeho modulárna konštrukcia optimalizuje spoľahlivosť.Pozrite si použitie ticketing aplikácie:Modifikované: 4. 2. 2017

Portable and mobile two-way Motorola MotoTRBO radios and infrastructure.
DISCOVER WHAT MOTOTRBO CAN DO THROUGHOUT YOUR ORGANISATIONTwo-way radios are the go-to technology for companies around the world – connecting people wherever they need clear, instant and reliable communications. MOTOTRBO is a portfolio of analogue and digital two-way radios that enable voice and data communications. It combines the best of two-way radio functionality with the latest digital technology for instant communication, easy decision-making and seamless coordination.

MOTOTRBO brings all the benefits of push-to-talk communications in an incredibly powerful tool that takes productivity, efficiency and safety to a whole new level.

MOTOTRBO is truly the next generation of business communications.

HEAR AND BE HEARD CLEARLY IN NOISY ENVIRONMENTS
Superb audio quality on MOTOTRBO ensures crystal-clear communications. The Intelligent Audio feature automatically adjusts radio volume up and down in response to the level of noise in the workplace. And with MOTOTRBO’s background noise suppression, you can be confident communication is loud and clear.

REACH YOUR WORKFORCE WHEREVER THEY GO
Hear calls clearly over a greater range. MOTOTRBO digital voice delivers voice integrity and clarity to the limits of coverage. And thanks to DMR TDMA technology, MOTOTRBO delivers twice the call capacity of analogue radios so more workers can use voice and data, without worrying about privacy or interference.

KEEP COMMUNICATING FOR LONGER
Because MOTOTRBO radios use much less power in digital mode than analogue, batteries last significantly longer on a single charge.

CHOOSE THE RIGHT SOLUTIONS FOR THE RIGHT USERS
Whether you want ultra-light portables or extra-tough mobiles, integrated Bluetooth® or industry-leading data applications, MOTOTRBO has the right devices and systems to fit your workforce now, and allow you to evolve as your enterprise grows.

MOVE FROM ANALOGUE TO DIGITAL WITH EASE
Migrate at your own pace, one talk group or department at a time.
MOTOTRBO radios operate in both analogue and digital mode, so you can use them on your existing analogue system and move to digital when you’re ready – all while running operations smoothly.

GET ADVANCED CAPABILITIES AND BUSINESS-CRITICAL FEATURES
MOTOTRBO has innovative features such as Transmit Interrupt, which lets you prioritize communication the moment it’s needed. Man Down and Lone Worker applications call for help when personnel can’t. GPS location tracking monitors vehicles, assets and the user in real time.

LEVERAGE EXPERT APPLICATIONS THAT GET THE JOB DONE EFFICIENTLY
MOTOTRBO fits the way businesses run today, with an expert Application Developer Programme that helps you customize your communication solution to your environment and workforce. Solutions range from text messaging and GPS tracking to personnel monitoring and work order ticket management. Applications like these make it easier to accomplish multiple tasks on a single device.

KEEP CONNECTED WHEN CONDITIONS ARE TOUGHEST
MOTOTRBO is made to last. Our rugged, waterproof and intrinsically safe radios endure a rigorous Accelerated Life Testing (ALT) Programme which simulates up to 5 years of field use. We design and engineer MOTOTRBO products to survive the harsh conditions of everyday business.

The MOTOTRBO two-way radio portfolio offers you a wide choice of devices, from simple voice-only models to feature-rich voice and data radios. All work together seamlessly to deliver advanced features to enhance your safety, productivity and efficiency. With exceptional voice quality and outstanding usability, MOTOTRBO keeps your workforce connected.


PORTABLE RADIOS


Portable Portfolio

SL4000e SERIES
SLEEK AND SMART FOR THE BUSINESS LEADER WHO NEEDS COMPLETE CONTROL Stay instantly connected and in control with the incredibly thin, light portable that is the ultimate in discreet communications. Versatile and powerful, the SL4000e Series is packed with features to help you direct operations.
From integrated Wi-Fi® and Bluetooth 4.0, to a user interface designed for the latest workforce management applications, the SL4000e Series has everything you need to boost safety and productivity.

DP3441e
BIG PERFORMANCE FROM A SMALL, RUGGED AND WATERPROOF RADIO
Incredibly compact and exceptionally rugged, the MOTOTRBO DP3441e is the perfect solution for the professional on the move. It fits comfortably in your hand, integrates voice and data seamlessly and is loaded with all the benefits of the latest digital technology – superb audio quality, amazing clarity, outstanding coverage, long-lasting battery life and
more: all packaged in a robust and waterproof IP68-rated form factor.

DP4000 Ex SERIES ATEX-CERTIFIED
SPECIALISED PRODUCTS FOR POTENTIALLY EXPLOSIVE AREAS
The DP4401 Ex and DP4801 Ex are ATEX and IEC Ex certified for use in potentially explosive environments. They have a comprehensive feature set, and have blue colouring for easy identification. The radios are available with a dedicated portfolio of ATEX certified accessories.

DP4000e SERIES
POWERFUL AND SOPHISTICATED, FOR THE PROFESSIONAL WHO REFUSES TO COMPROMISE When you need complete connectivity, the DP4000e Series delivers. It offers a full set of features and rich functionality in one powerful device including superb audio quality, long battery life, full colour display, built-in Bluetooth 4.0, integrated Wi-Fi, GPS/GLONASS and text messaging. A TIA4950-certified version is also available for for use in hazardous environments1.

DP2000e SERIES
SCALABLE PORTABLE FOR THE BUSY WORKER WHO NEEDS TO COMMUNICATE EFFICIENTLY
The DP2000e Series offers a feature-set geared to maximum workplace efficiency. Enhanced audio quality, impressive battery life, longer range, Intelligent Audio and voice announcement give easy, effective communication in challenging environments. With analogue and digital capabilities and the ability to expand features with a simple software upgrade, you can transition to digital when you’re ready. A TIA4950-certified version is also available for for use in hazardous environments1.

SL1600
ULTRA-PORTABILITY FOR THE USER WHO NEEDS EASY CONNECTIVITY
Discover freedom with this slim, lightweight radio. Advanced technology brings high performance with intuitive operation and the eye-catching Active View display combines ruggedness and simplicity with long battery life. A versatile range of carry options allow you to stay connected and free to focus on the job at hand.

DP1400
SIMPLE VOICE COMMUNICATIONS FOR THE EVERYDAY USER WHO WANTS TO STAY CONNECTED
Connect your workforce efficiently and affordably and make the move to digital as your business grows. The DP1400 two-way analogue/digital radio provides great voice communication now, or buy the analogue-only model to integrate into your existing system and software-upgrade to digital when you’re ready. It features superior audio quality, outstanding coverage and long battery life.


MOBILE RADIOS


Mobile Portfolio

DM4000e SERIES
POWERFUL AND SOPHISTICATED, FOR THE PROFESSIONAL WHO REFUSES TO COMPROMISE
The DM4000e Series offers a full set of features and rich functionality in one powerful device. It delivers excellent range, superb audio quality, optional full colour display, integrated Bluetooth 4.0 and Wi-Fi, GPS/GLONASS, text messaging and expert applications customised to your business.

DM2600
AFFORDABLE VOICE COMMUNICATIONS FOR THE BUSY PROFESSIONAL WHO WANTS BETTER CONNECTIVITY
The power of digital is within reach. The DM2600 mobile features integrated voice systems capability, twice the calling capacity and clearer voice communications. With Intelligent Audio, drivers don’t need to adjust radio volume to avoid missing a call: the DM2600 monitors background noise and automatically adjusts itself.

DM1000 SERIES
SIMPLE VOICE COMMUNICATIONS FOR THE EVERYDAY USER WHO WANTS TO STAY CONNECTED
Make sure drivers communicate without distraction. DM1400 and DM1600 mobile radios are ideal for keeping your people reliably and cost-effectively connected so they can communicate, coordinate and collaborate. They offer all the benefits of digital plus business-critical features, such as Transmit Interrupt (decode only) to prioritize critical communication.


INFRASTRUCTURE - REPEATERSSLR 5500 REPEATER
A next-generation MOTOTRBO DMR repeater, the SLR5500 offers high performance and high efficiency.
50W continuous-duty output and high sensitivity give optimum coverage, with high reliability and low power consumption for reduced cost of ownership. With a slim 1U modular design, the repeater is easy to install or service and dynamic mixed mode will automatically switch between digital and analogue performance.

SLR8000 REPEATER
Extend coverage and capacity easily with the 100W continuous-duty SLR8000 base station/repeater. Built on the slim next-generation platform, this repeater has high sensitivity for exceptional coverage, supports both analogue and digital operation and its modular design optimises reliability.


Watch the ticketing application video:Modified: 4. 2. 2017

Prílohy na stiahnutie

Solutions Brochure
Motorola_Mototrbo_Solutions_EN.pdf
Systems Brochure
Motorola_Mototrbo_Systems_EN.pdf