Satelitný telefón Iridium 9575 Extreme satellite phone
Iridium 9575 Extreme vrátane príslušenstva

Satelitný telefón Iridium 9575 Extreme je outdoor model s kompletným príslušenstvom obsahujúci GPS, alarm SOS tlačidlo, kompaktnú anténu a vylepšené komunikačné možnosti s odolnou konštrukciou pre extrémne podmienky splňajúce štandardy MIL-STD 810F s IP65 krytím.

Výrobca:
Iridium
Obj. číslo:
AC2701500
-+

Satelitný telefón Iridium 9575 Extreme satellite phone
Iridium 9575 Extreme vrátane príslušenstva

Hmotnosť0,247 kg

Satelitný telefón Iridium 9575 Extreme je outdoor model s kompletným príslušenstvom obsahujúci GPS, alarm SOS tlačidlo, kompaktnú anténu a vylepšené komunikačné možnosti s odolnou konštrukciou pre extrémne podmienky splňajúce štandardy MIL-STD 810F s IP65 krytím.

Balenie: satelitný telefón, cestovná nabíjačka (vrátane piatich medzinárodných koncoviek), LiIon batéria, autonabíjačka, mini-magnetická anténa, handsfree slúchadlo, anténny a napájaci/USB adaptér, užívateľská príručka, USB/MiniUSB kábel, CD ROM.

Satelitný telefón Iridium 9575 Extreme. Najpredávanejší model ručného prenosného sateliteho telefónu pre Iridium.

Najpredávanejší model ručného prenosného satelitného telefónu pre Iridium. Model bol uvedený na trh koncom roku 2011 odkedy je stále v našej ponuke. Oproti svojmu predchodcovi 9555 poskytuje nové možnosti, najmä integrovaný GPS a alarm tlačidlo s možnosťami prednastavenia, externé anténne a napájacie adaptéry.

Kompaktńé prevedenie.
Satelitný telefón Iridium 9575 Extreme je momentálne nie len najmenším modelom aký Iridium ponúklo, ale aj najprepracovanejším. Model zostal verný overenej robustnej kvalite predchádzajúcich modelov pri zmenšení veľkosti a pridaním rozšírených užívateľských možností. Jedná sa najmä o GPS lokalizáciu a alarm SOS tlačidlo umožňujúce užívateľské nastavenia, napr. v prípade kritickej situácie vyslať správu.

Model 9575 Extreme je sliný komunikačný nástroj - nie hračka! Nedajú sa na ňom hrať hry, nemá integrovaný fotoaparát, ani neprehráva MP3. Robí však presne to čo očakávate od najspoľahlivejšej satelitnej siete - bezchybne pracuje a jednoducho sa ovláda. Dokonca až tak že nemusíte čitať návod.

Oproti svojmu predchodcovi 9555 má vyššiu odolnosť voči vode a prašnému prostrediu na úrovni vojenského štandardu MLS-STD 810F s IP65 krytím.

Vlastnosti.
•kompaktné ergonomické prevedenie do ruky pre mobilitu
•odolný voči vode a nárazom
•intuitíve ovládanie
•interná anténa (plus adaptér pre priojenie externých antén)
•mini-USB port pre pripojenie k počítaču (prostredníctvom adaptéru)
•headset a hands-free možnosti
•pohotovostný režim 30 hod
•hovorový čas 3.5-4 hod
•200 znakový display
•podsvietené vode odolné klávesy

Rozmery.
Výška 140 mm (vrátane sklopenej antény)
Šírka 60 mm
Hrúbka 27 mm
Hmotnosť 247 g


Modifikované: 22. 2. 2017

Iridium 9575 Extreme

Iridium Extreme (9575) satellite phone is built with the same reliable voice and data capability that users have come to trust from Iridium.

Iridium Extreme satellite phone is engineered with more features than ever before and more accessories than any other satellite telephone on the market, providing people with even more ways to connect.

FEATURES:

GPS-enabled location-based services
Online tracking
Customised solutions enabled for diverse markets
Accessories to create instant Wi-Fi hotspots
Certified S.E.N.D. by Search and Rescue Regulating Body (RTCM)
Reliable two-way global coverage
Toughest military-grade designed satellite handset ever built
Through certified online portals, Iridium Extreme satellite phone offers an open development platform for custom location-based solutions providing real time tracking to increase business efficiencies, improve military and emergency response, track critical assets or simply keep family and friends up-to-date.

Access users through on-demand tracking
Monitor employees en route through position updates and geo-fencing
Use scheduled check-ins to instruct daily missions
Let family/friends track your location online via social network updates
Ensure safety of remote personnel
Disable tracking on demand for stealth operations
Using Google Maps, Iridium Extreme even allows you to send an SMS text message with your exact location co-ordinates to anyone, from anywhere on the surface of the planet.


Modified: 22. 2. 2017

Súvisiace produkty